Home arrow چگونه مهاجرت کنیم
پشتیبانی

چگونه مهاجرت کنیم

1. استرالیا

اگر می خواهید بدانید چطور به عنوان یک مهندس به استرالیا مهاجرت کنید مطالب زیر را با دقت مطالعه نمایید:


چنانچه حایز شرایط زیرهستید ما بلا درنگ می توانیم شما را در اقدام به مهاجرت به استرالیا کمک کنیم:

 

  • مدر ک دانشگاهی مهندسی در یکی از رشته های مکانیک، برق، عمران، شیمی، مواد، صنایع، هوافضا، معدن، مهندسی پزشکی، کشاورزی، نفت، دریا و کشتی سازی
  • حداقل سه سال سابقه کار که بشود به نوعی آن را ثابت کرد مثلا برایتان بیمه رد شده باشد، یا مدارک دیگری دال بر مشغولیت در آنجا داشته باشید.
  • IELTS آیلتس جنرال با نمره حداقل 6 در هر کدام از 4 مهارت

اگر در خصوص سابقه کار یا مدت بیمه و همچنین اخذ مدرک آیلتس هم دچار مشکل هستید ما بازهم می توانیم شما را از طرق دیگری در این مسیر کمک کنیم کافی است که به ما ایمیل زده یا تماس بگیرید. تا شما را در گرفتن آیلتس و سایر مدارک از طرق سریع و آسان کمک کنیم.


برای مهاجرت مهندسین به استرالیا بایستی دو مرحله را پشت سر گذاشت:

 

مرحله اول) ارزیابی Assessment 


یا همان اسسمنت که توسط اداره مهندسی استرالیا Engineers Australia انجام می شود در این مرحله شما مدارک زیر را به آن ادره پست می کنید تا شما را به عنوان مهندس ارزیابی کنند و جواب مثبت بدهند. هزینه ای که برای این کار باید به استرالیا حواله کنید 450 دلار است کل بررسی حدود 4 تا 12 هفته ممکن است طول بکشد.

سازمان های ارزشیابی مدارک در استرالیا با سیستم تحصیلی در ایران کاملا آشنا می باشند. آنها می دانند که که معدل شما از هر کدام از دانشگاه های ایران باید در چه حدی باشد تا فرضا مدرک لیسانستان با یک مدرک لیسانس در همان رشته در استرالیا مطابقت داشته باشد. به عنوان مثال مدرک مهندسی مکانیک از دانشگاه آزاد تهران جنوب با معدل 14 به بالا به عنوان مدرک مهندسی مکانیک در استرالیا در نظر گرفته خواهد شد. اما مدرک مهندسی مکانیک از دانشگاه آزاد رود هن باید معدل آن بالای 18 باشد تا به عنوان مدرک مهندسی مکانیک در استرالیا پذیرفته شود. در بعضی از موارد کمبود معدل می تواند با داشتن سابقه کاری مناسب جبران گردد و در بعضی موارد راه کارهای دیگر و متفاوتی برای افراد با شرایط متفاوت می توان پیدا نمود.
بنابر این سازمان های ارزشیابی مدارک در استرالیا با مروری به مجموعه سوابق تحصیلی و کاری شما در می یابند که دانش آکادمیک  شما در چه سطحی می باشد. اگر آنها تشخیص دهند که شما به اندازه کافی به حرفه خود مسلط هستید به شما نامه تاییدی خواهند داد که شما با ارسال آن همراه با باقی مدارک مورد نیاز به اداره مهاجرت استرالیا م در مرحله بعد ی توانید درخواست اقامت استرالیا را بنمایید.

 

مرحله دوم ) اقدام به مهاجرت APPLY AS SKILL MIGRANT, ONLNE LODGEMENT 

اداره مهاجرت استرالیا در حال حاضر در سایت خود اعلام نموده است که حدود 12 تا 15 ماه طول خواهد کشید تا جواب اخذ اقامت را اعلام نماید، اما گاها این زمان کمتر و گاها بیشتر می شود. البته اداره مهاجرت استرالیا به افرادی که از طریق اسپانسر جهت اخذ اقامت استرالیا اقدام می نمایند سریعتر جواب می دهد. پروسه اداره مهاجرت برای این افراد بنا به مدت زمان قید شده در سایت اداره مهاجرت استرالیا در حال حاضر بین 7 تا 10 ماه خواهد بود.
در این مرحله به صورت آنلاین اینترنتی بر مبنای ارزیابی مثبتی که اداره مهندسی نسبت به شما داشته است اقدام به تشکیل فایل در سایت اداره مهاجرت یا همان اداره دیاک DIAC می کنید، هزینه ای که بایستی به آن اداره حواله کنید حدود 2500 دلار است. این پروسه تا زمان صدور ویزا بین 15 تا 18 ماه طول می کشد.

 در مرحله اول مدارکی را که بایستی برای ارزیابی ارسال کنید در این بوکلت (صفحه 24 چک لیست 2) می توانید ملاحظه کنید، که شامل:

  1. ریز نمره دانشگاه و مدرک دانشگاه و کپی پاسپورت و تکمیل فرم درخواست ارزیابی با عکس و گواهی اشتغال به کار و آیلتس با نمره 6
  2. مجموعه ای به نام CDR که تشکیل می شود از سه مقاله، هر کدام حداقل 1000 تا 2000 لغت به انگلیسی از سه مقطع کاری شما که در آن به فرمتی که خواسته شده، بایستی توضیح دهید که چطور آن پروژه ها را به انجام رساندید، برای آنکه متوجه بشوید که این مدرک چیست لطفا فایل What is CDR را که بروشور سایت ماست ملاحظه بفرمایید.

علاوه بر سی دی آر همچنین یک رزومه به فرمتی که آنها در 3 برگ می خواهند و همچنین یک برگ CPD که یک متنی است که در آن اعلام می کنید که چطور خود را پس از فارغ التحصیلی به روز نگه داشته اید می باشد.


 تهیه مدارک آیتم اول کار سختی نیست به جز آیلتس که اگر تمایل داشتید، هم در نحوه چگونگی و آموزش زبان می توانیم به شما مشاوره بدهیم که چطور سریعتر و موثرتر آیلتس را بگیرید و هم برای آن دسته از دوستان که احساس می کنند گرفتن آیلتس خیلی سخت است راه حلی ویژه داریم که خیلی سریعتر آن را اخذ کنند.

 

در خصوص مدارک آیتم دوم هم که شامل (CDR، CPD، CV (Resume  است. ما برایتان متناسب با کار و تجربه و مدرک شما در سریعترین زمان با مناسب ترین قیمت آنها را تهیه می کنیم.
 
اگر سوالی داشتید با موبایل 09196209241 تماس حاصل فرمایید.

منوی اصلی
صفحه اصلی
مهاجرت به استرالیا
امتیاز دهی جدید استرالیا
سفارش CDR
سفارش RPL
SOP و Research Proposal
تماس با ما
ورود و خروج
نام کاربری

کلمه عبور

مرا به ياد داشته باش
فراموش کردن کلمه عبور
ثبت نام نكرده ايد؟ عضویت
Copyright © 2009 - 2012 CDR4u.ir
Designed By
LiND Group